Získejte power banku ke sluchátkům AfterShokz!

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Získejte power banku ke sluchátkům AfterShokz!

DÁREK KE SLUCHÁTKŮM AFTERSHOKZ
 
Ke každým sluchátkům AfterShokz Bluez 2S nebo AfterShokzTrekz Titanium nyní získáte power banku Verbatim s kapacitou 2200mAh. Pospěšte si, platí pouze do vydání zásob!
 
 
AfterShokz Trekz Titanium
Nejnovější model bluetooth sluchátek s technologií Bone Conduction. Lehká, pohodlná, potu odolná a především bezpečná. Užívejte si oblíbenou hudbu a zůstaňte přitom ve spojení s okolním světem. Kvalitní sluchátka, která si oblíbí nejen sportovci.
 
 
AfterShokz Bluez 2S
Bezpečná a pohodlná sluchátka s patentovanou technologií vedení zvuku přes lícní kost. Vědecké studie prokázali, že rozšířené využívání běžných sluchátek a špuntů do uší může způsobit poškození sluchu. Používání sluchátek AfterShokz je tak nejen bezpečnější, ale také zdravější.
 
 
Technologie Bone Conduction
Na rozdíl od běžných sluchátek nebo špuntů do uší, využívající pro přenos hudby bubínek, AfterShokz sluchátka sedí pohodlně a stabilně před uchem a zvuk je přenášen vibracemi přes lícní kosti přímo do vnitřního ucha - tzv. zvuková vodivost kostí. Díky tomu můžete poslouchat hudbu, telefonovat a přesto zůstat ve spojení s okolním světem.
VŠECHNY PRODUKTY