Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

10. závod Mercedes-Benz Virtual GP 2020 je tu!

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

10. závod Mercedes-Benz Virtual GP 2020 je tu!

Je tu 10. závod VGP 2020. Již v úterý 8. září od 19:00!
Další úterý znamená další závod v popuplarní VGP sezóně. Tentokrát se pojede v ostrovním Belle Isle v Detroitu, USA. Opět nás čeká plný počet 20 závodníku a pojede se 45 minut. Kromě klasických kanálů bude možno sledovat tento závod i na obrazovkách O2 TV Sport.
Okruh Belle Isle ležící v Detroitu si v úterý 8. září odbude svou premiéru v šampionátu Mercedes-Benz Virtual GP. Tato trať již tradičně hostí závod Detroit Grand Prix v seriálu IndyCar. Městský okruh ležící v ostrovním parku Belle Isle poprvé hostil závod v roce 1982 a patří k tradičním podnikům amerických sérií IndyCar a IMSA. Díky simulátoru iRacing se pak tato trať vůbec poprvé představí v šampionátu Mercedes-Benz Virtual GP 2020.
Stáj Thrustmaster - Next Level Racing reprezentuje bratrské duo
Lukáš Přáda
Rychlejší z bratrů Přádových, alespoň v kvalifikaci, motorsportu a virtuálnímu závodění se věnuje již od mala, kdy okusil první díl Gran Turismo nebo Richard Burns Rally. Od té doby se posunul až k moderním simulátorům jako Assetto Corsa, Dirt Rally či Assetto Corsa Competizione. Do velké ligy však vstupuje vůbec poprvé v kariéře, ačkoliv několika úspěchů v komunitních online závodech dosáhl.
David Přáda
Druhý z bratrů Přádových se na scéně virtuálních závodů pohybuje až od poloviny roku 2017, ale společně s bratrem závodí na komunitní BBBstream lize v Assetto Corsa a tak si věří na úspěch. Kromě sim racingu studuje softwarové inženýrství a nebojí se učit něco nového, včetně například Virtual GP. Na BBBstream lize už projevil svou rychlost, když získal řadu trofejí, ať již s vozy GT3 nebo s formulemi.
Produkty, které našim jezdcům pomáhají k vítězství!
Thrustmaster
TS-PC Racer Ferrari 488
Kokpit s možností mnoha úprav, které vyhovují uživatelům všech velikostí. Jde o perfektní řešení pro simulaci realistické jízdy přímo ve vašem obývacím pokoji.
 
  • Kompletně nastavitelný volant, polohy řazení a pedálů
  • GTtrack je plně kompatibilní s novou platformou Next Level Racing Traction Plus Motion
  • Uzamykatelná kolečka umožňující snadný přesun kokpitu
Next Level Racing GTtrack Racing Simulator Cockpit
Kokpit s možností mnoha úprav, které vyhovují uživatelům všech velikostí. Jde o perfketní řešení pro simulaci realistické jízdy přímo ve vašem obývacím pokoji.
 
  • Kompletně nastavitelný volant, polohy řazení a pedálů
  • GTtrack je plně kompatibilní s novou platformou Next Level Racing Traction Plus Motion
  • Uzamykatelná kolečka umožňující snadný přesun kokpitu
 
Facebook LinkedIn