Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

11. závod Mercedes-Benz Virtual GP 2020 je tu!

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

11. závod Mercedes-Benz Virtual GP 2020 je tu!

Je tu předposlední 11. závod VGP 2020. Sledujte toto úterý 22. září od 19:00!
Další úterý znamená další závod v popuplarní VGP sezóně. Tentokrát se pojede legendární americká trať v Indianapolis. Opět nás čeká plný počet 20 závodníku a pojede se 45 minut. Kromě klasických kanálů bude možno sledovat tento závod i na obrazovkách O2 TV Sport. Ovšem nikoliv živě, ale ze záznamu, a to o den později ve 23:30.
Legendární americká trať v Indianapolis hostí 11. podnik sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2020. Do Indianapolis se Virtual GP vydává vůbec poprvé ve své historii. Nepojede se ovšem slavná oválová trať, ale okruhová varianta, podobná té, na které zde závodila Formule 1. Pro jezdce půjde o předposlední závod celé sezóny 2020, po kterém už bude zbývat jen závěrečná týmovka na japonské Suzuce.
Stáj Thrustmaster - Next Level Racing reprezentuje bratrské duo
Lukáš Přáda
Rychlejší z bratrů Přádových, alespoň v kvalifikaci, motorsportu a virtuálnímu závodění se věnuje již od mala, kdy okusil první díl Gran Turismo nebo Richard Burns Rally. Od té doby se posunul až k moderním simulátorům jako Assetto Corsa, Dirt Rally či Assetto Corsa Competizione. Do velké ligy však vstupuje vůbec poprvé v kariéře, ačkoliv několika úspěchů v komunitních online závodech dosáhl.
David Přáda
Druhý z bratrů Přádových se na scéně virtuálních závodů pohybuje až od poloviny roku 2017, ale společně s bratrem závodí na komunitní BBBstream lize v Assetto Corsa a tak si věří na úspěch. Kromě sim racingu studuje softwarové inženýrství a nebojí se učit něco nového, včetně například Virtual GP. Na BBBstream lize už projevil svou rychlost, když získal řadu trofejí, ať již s vozy GT3 nebo s formulemi.
Produkty, které našim jezdcům pomáhají k vítězství!
Thrustmaster
TS-PC Racer Ferrari 488
Kokpit s možností mnoha úprav, které vyhovují uživatelům všech velikostí. Jde o perfektní řešení pro simulaci realistické jízdy přímo ve vašem obývacím pokoji.
 
  • Kompletně nastavitelný volant, polohy řazení a pedálů
  • GTtrack je plně kompatibilní s novou platformou Next Level Racing Traction Plus Motion
  • Uzamykatelná kolečka umožňující snadný přesun kokpitu
Next Level Racing GTtrack Racing Simulator Cockpit
Kokpit s možností mnoha úprav, které vyhovují uživatelům všech velikostí. Jde o perfketní řešení pro simulaci realistické jízdy přímo ve vašem obývacím pokoji.
 
  • Kompletně nastavitelný volant, polohy řazení a pedálů
  • GTtrack je plně kompatibilní s novou platformou Next Level Racing Traction Plus Motion
  • Uzamykatelná kolečka umožňující snadný přesun kokpitu
 
Facebook LinkedIn