Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

3D filament Verbatim PRIMALLOY v černé barvě se širokou škálou použití

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

3D filament Verbatim PRIMALLOY v černé barvě se širokou škálou použití

 

Verbatim uvádí flexibilní 3D filament PRIMALLOY 

Společnost Verbatim představila PRIMALLOY BLACK, vysoce výkonnou 3D tiskovou strunu pro 3D tisk technologií (FFF) Fused Filament Fabrication , která umožní návrhářům vytvářet funkční 3D objekty, jejichž klíčovou vlastností je flexibilita a odolnost. Použití PRIMALLOY bude sahat napříč automobilovým, domácím a průmyslovým sektorem, a zahrne například zámky u dveří, chrániče elektrických konektorů, rukojeti, matice, těsnění, zátky, součásti robotů a ochranné prostředky.

PRIMALLOY je termoplastický  elastomer (TPEE), který poskytuje lepší pružnost a gumovou elasticitu ve srovnání se standardními materiály TPE. Zejména nabízí vynikající mechanickou pevnost a odolnost vůči olejům, zásadám, rozpouštědlům, chemikáliím, ohybové únavě a teplu. Kromě toho je PRIMALLOY dobře použitelný při nízkých teplotách a má vysokou stupeň tvrdosti v širokém teplotním rozmezí, takže je vhodný zejména pro venkovní použití.

"Zákazníci nás aktivně žádali o výrobu černé verze našeho populárního materiálu PRIMALLOY, takže je zde! Očekáváme vysokou poptávku, protože většina oblastí použití, kde je potřeba flexibilní materiál, jako jsou těsnění u dveří nebo oken, rukojeti, držáky apod., má ve zvyku být v černé barvě," říká Shigeyuki Furomoto, manažer globální centrály společnosti Mitsubishi Chemical Media.

Černý PRIMALLOY je nejnovější tiskový materiál, který se prodává pod značkou Verbatim, ale vyvinula jej mateřská společnost Mitsubishi Chemical. Další druhy materiálů v sortimentu zahrnují PP, PET, BVOH (vodourozpustný podpůrný materiál), PLA a ABS. Všechna vlákna Verbatim jsou vyráběna v Japonsku z nejkvalitnějších surovin, a to s extrémně přísnými tolerancemi, které zajišťují konzistentní vytlačování a stabilní tisk.

PRIMALLOY BLACK byl poprvé oficiálně prezentován na výstavním stánku společnosti Verbatim na veletrhu TCT v Birminghamu ve Velké Británii (26. - 28. září).

 

Video: https://youtu.be/QVKef3uU3SM