Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

9. závod Mercedes-Benz Virtual GP před námi!

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

9. závod Mercedes-Benz Virtual GP před námi!

 

 
 
 
Po letní přestávce sezóna pokračuje. Již v úterý 25. srpna se bude konat 9. závod. Tentokrát v Austinu.
 
Ještě před tradiční letní pauzou se aktuální ročník přehoupl do své druhé poloviny a odjely se první dva závody s formulemi. Na britské trati Silverstone se skvěle ukázala dvojčata Přádovi, kterým formule již tradičně vyhovují. Nyní uvidíme, jak to bude vypadat v klasičtějších online závodech. Jedná se o online závod v plném počtu 20 lidí a s formulemi z americké série indyCar. Závod potrvá tradičních 45 minut.
 
Stáj Thrustmaster - Next Level Racing reprezentuje bratrské duo Lukáš Přáda a David Přáda.
 
 Závod se pojede na americkém okruhu Austin a stream z něj můžete sledovat v 19:00 zde: https://www.youtube.com/watch?v=i_5055UFldU.
 
Závod bude možné zhlédnout na O2 TV Sport ze záznamu.
 
9.závod proběhne na trati AUSTIN
Na čem jezdí profesionálové?
 
Thrustmaster volant
TS-PC Racer Ferrari
Thrustmaster nabízí nejlepší závodní simulátor, TS-PC-Racer Ferrari 488 Challenge Edition pro PC, který kombinuje základnu s technologií příštích generací pro skutečné počítačové závodníky.

Je vybaven špičkovými, velmi výkonnými technologiemi, které bezproblémově ruku
v ruce spolupracují s ohromujícím volantem 488 Challenge Edition. 
 
Thrustmaster jako první do volantu zabudoval 15 LED diod, které slouží jako otáčkoměr a přináší závodníkům další rozhodující výhodu při závodech.
Více informací
 
 
Thrustmaster Pedálová sada
pro volanty 
T3PA-PRO je pedálová sada, která umožňuje jak okamžité, tak jemné a pozvolné brzdění. S těmito pedály Thrustmaster nabízí závodním fanouškům prvotřídní zařízení navržené pro i ty nejnáročnější uživatele.
 
Profesionální závodní kokpit, který využívají pro svůj trénink takové teamy, jako např.:
  • Red Bull Racing's Mad Mike Whiddett
  • Profesionální Rally Driver Ricardo Costa Jnr.
  • GTacademy® International Winner Matt Simmons a mnoho dalších
Více informací
 
 
Next Level Racing GTtrack Racing Simulator Cockpit, závodní kokpit
Kokpit s možností mnoha úprav, které vyhovují uživatelům všech velikostí.  Je perfektní řešení pro simulaci ultra-realistické jízdy přímo ve vašem obývacím pokoji. Nově v provedení s ješte pevnější kostrou.

Pedály T3PA-PRO jsou vybaveny 100% kovovou konstrukcí zahrnující všechny komponenty: 3 pedály, vnější a vnitřní strukturu a opěru nohou s protiskluzovou úpravou. Sada pedálů váží více než 7kg, což zajišťuje optimální stabilitu.
Více informací
 
 
Stáj Thrustmaster - NLR i nadále s bratry Přádovými
 
Tým Thrustmaster - Next Level Racing, který nadále zůstává výhradním dodavatelem volantů, pedálů a dalších herních periferií v tomto šampionátu, se rozhodl si pro letošní rok zachovat osvědčenou dvojici Přádů, Lukáše a Davida. Oba zažili loni úspěšný debut a ihned se zařadili mezi nejrychlejší. Vše pak podtrhli výkonem v kvalifikačním turnaji, kde získali hned několik vítězství.
 
 
 
Lukáš Přáda
Rychlejší z bratrů Přádových, alespoň v kvalifikaci, se motorsportu a virtuálnímu závodění se věnuje již od mala, kdy okusil první díl Gran Turismo nebo Richard Burns Rally. Od té doby se posunul až k moderním simulátorům jako Assetto Corsa, Dirt Rally či Assetto Corsa Competizione. Do velké ligy však vstupuje vůbec poprvé v kariéře, ačkoliv několika úspěchů v komunitních online závodech dosáhl.
Více informací
 
 
David Přáda
Druhý z bratrů Přádových se na scéně virtuálních závodů pochybuje až od poloviny roku 2017, ale společně s bratrem závodí na komunitní BBBstream lize v Assetto Corsa a tak si věří na úspěch. Kromě sim racingu studuje softwarové inženýrství a nebojí se učit něco nového, včetně například Virtual GP. Na BBBstream lize už projevil svou rychlost, když získal řadu trofejí, ať již s vozy GT3 nebo s formulemi.
Více informací