Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

DXRacer - Nová prémiová značka v naší nabídce

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

DXRacer - Nová prémiová značka v naší nabídce

 
S potěšením oznamujeme našim obchodním partnerům, že se společnost DISKUS, spol. s r.o. stala v závěru roku 2018 autorizovaným distributorem značky DXRacer pro Českou a Slovenskou republiku.
 
 
Jako autorizovaný distributor zajišťujeme veškerý servis a podporu značky DXRacer, a to od marketingové podpory značky, přes prodej, poskytování skladových a logistických služeb až po vyřízení případných reklamací, včetně zabezpečení náhradních dílů.
 
Společnost DXRacer byla založena v roce 2001 a od výroby automobilových sedadel pro luxusní sportovní vozy zamířila do světa her a eSports. Díky zkušenostem z předchozí výroby mají herní křesla DXRacer jedinečnou ergonomickou konstrukci a špičkový design inspirovaný světem závodních aut.
 
Prémiová značka herních křesel DXRacer, se sídlem v Michiganu v USA, je světově proslulá a dostupná na všech kontinentech.
 
Kvalita a design jsou základními hodnotami této značky a každá nová řada křesel se vyznačuje ještě lepšími funkčními vlastnostmi. Samozřejmostí je používání výhradně vysoce kvalitních materiálů a kladení důrazu na splnění vysokých požadavků na kvalitu výrobků DXRacer.
 
Herní křesla DXRacer nabízejí širokou škálu výrobků a jejich variant včetně mnoha barevných kombinací, ze kterých si vybere opravdu každý.
 
V případě zájmu o bližší informace a o spolupráci se prosím obraťte na naše obchodní oddělení na kontaktech uvedených níže.
 
E-mail: obchod@diskus.cz
Tel.: +420 227 030 211