Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Hercules NOVINKY

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Hercules NOVINKY

 

 
NOVINKY
 
Hercules DJLearning Kit
Hercules DJLearning Kit je dokonalá souprava pro začínající DJe. Zahrnuje mixážní pult, monitorovací reproduktory
a sluchátka. Je to nejlepší dárek pro každého, kdo chce začít s mixováním hudby a stát se skutečným DJem!
 
 
Hercules DJParty Set
Zahrnuje mixážní pult DJControl Starlight pro mixování a scratching hudby pomocí Serato DJ Lite, sluchátka HDP DJ45 a 5 světelných LED náramků, které se synchronně rozsvěcují do hudby. Tato přenosná sestava vám umožní okamžitě uspořádat večírek!
 
 
Hercules MONITOR 5
Hercules Monitor 5: pár aktivních studio reproduktorů s dvěma zesilovači (2 x 80 wattů), každý je opatřen 5-palcovým/12.7-cm hluboko tónovým reproduktorem.
 
 
Hercules DJ sluchátka HDP DJ45
 
Velmi výkonná sluchátka pro DJ, uzavřené náušníky obkrouží vaše uši aniž by na ně tlačily, uzavřená konstrukce odstíní vnější zvuky, citlivost 95 dB @ 1 mW umožňuje čistý poslech hudby, bez ohledu na okolní hluk.
 
DOPORUČUJEME
 
Hercules mixážní pult
DJControl Inpulse 200
 
Perfektní DJ mixážní pult pro začátek mixování hudby se Serato. S tímto plnohodnotným, přenosným DJ mixážním pultem mixujte hudbu kdekoliv. Monitorujte vaši namixovanou hudbu prostřednictvím sluchátek a díky zabudovanému DJ audio rozhraní ji přehrajte v reproduktorech.
 
 
 
Hercules mixážní pult DJControl Starlight
 
Perfektní DJ mixážní pult pro začátek mixování hudby se Serato. Nově je mixážní pult kompatibilní s PRO verzí známého software Djay PC/Mac). V Djay PRO můžete mixovat hudbu za využití Spotify.
 
 
Hercules DJMonitor PARTY 32
Duální světelné efekty s dálkovým ovladačem. Výstupní výkon RMS: 2 x 15 wattů. Vysoce kvalitní a přesné aktivní reproduktory optimalizovány pro vytváření hudebních mixů s počítači. Na první pohled vás zaujmou svým designem.