Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Novinka - 3dRudder ovladač pro virtuální realitu

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Novinka - 3dRudder ovladač pro virtuální realitu

 
3dRudder
 
Unikátní ovladač pro virtuální realitu
 
Počítače ovládáme především rukama, ale nohy k tomu příliš nepoužíváme, pokud tedy nejde o pedály herního ovladače. Nyní ale přichází ovladač právě pro nohy, a to 3DRudder.
 
OBJEDNAT NYNÍ
 
 
3dRudder
Záměr je zřejmý - zapojit do herní akce kromě rukou i naše nohy. Častá změna polohy kromě zcela nového herního zažitku pomůže předejít bolesti zad, které se při běžném sezení na židli téměř nepohybují. 
 
Jedná se o kruhové zařízení v podobném tvaru, jako jsou běžné balanční podložky pro cvičení. S touto podložkou si však kromě zdravotního přínosu užijete také spoustu zábavy. Nohama můžete ovládat náklon v rozsahu 360° a tím řídit tank, pilotovat letadlo, nebo například lyžovat. Zkrátka máte možnost ovládat vše, k čemu běžně používáte joystick, klávesnici, nebo gamepad. 
 
 
Citlivá pohybová čidla
 
3dRudder je vybaven senzory, které zachycují každý váš pohyb, ten se pak přenáší v reálném čase do hry. 
 
Ovládání 3D her, respektive pohybu hráče, je překvapivě rychlé a přesné. 
Stačí se jen posadit, dát nohy na 3dRudder a začít hrát snadno a bez námahy. Nakláněním dopředu, dozadu, doleva, nebo doprava se můžete pohybovat do jednotlivých stran. Otáčet se, pootočit, použít protitlak. Stupněm náklonu poté můžete regulovat rychlost pohybu, atd. Všechny pohyby lze kombinovat dohromady. 3dRuder můžete použít také k ovládání letové výšky v letadle, nebo StarCraft. 

Přívětivý pro uživatele

3dRudder je navržen z kovu a plastu pro velmi vysokou odolnost, tím vám dopřeje spoustu let hraní a zábavy. Je plně kompatibilní s PC. Stačí nožní ovladač připojit k pomocí přiloženého USB kabelu a nainstalovat nejnovější 3dRudder Dashboard firmware. Pro VR pak budete potřebovat Oculus Rift, nebo HTV Vive. 3dRudder bude kompatibilní s budoucími VR headsety s OS Windows.
 
3dRudder přináší inovativní řešení, protože nabízí nový způsob, jak využít své nohy místo rukou k ovládání pohybu. Skvěle využitelný je proto také pro lidi s postižním horní části těla. 
 
Umožní procházet web, používat klávesnici, gamepad, myš, nebo hrát videohry. 
Při kombinaci obvladače 3dRudder se softwarem pro rozpoznávání hlasu můžete získat plnou kontrolu nad počítačem, k čemuž vám postačí právě jen hlas a vaše nohy.