Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Novinka - Next Level Racing závodní kokpity

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Novinka - Next Level Racing závodní kokpity

Next Level Racing
 
Pro reálné herní zážitky
Next Level Racing nabízí možnost sestavit si profesionální závodní kokpit pro všechny zapálené hráče závodních her. Díky možnosti kombinovat jednotlivé produkty si můžete sestavit kokpit přesně podle svých představ. Kvalita provedení a reálnost herního zážitku je to, proč značku Next Level Racing doporučují i profesionální jezdci.
 
 
Podívejte se na unboxing a stavbu kokpitu na videu níže:
 
 
Next Level Racing F1GT Cockpit,
závodní kokpit pro F1 nebo GT
 
Revoluční patentovaný kokpit, který vám být v opravdových závodních pozicích jak pro F1, tak pro GT závody.
Kokpit byl navržen s využitím zpětné vazby profesionálních řidičů, kteří vám tím poskytnou opravdový závodní zážitek.
F1GT vám ukáže svět řidiče s reálnou polohou sedadla F1 a také samozřejmě GT, tím zažijete pocity, jaké prožívá skutečný řidič na okruhu.
 
 
 
Next Level Racing GTultimate V2 Racing Simulator Cockpit, závodní kokpit
 
Profesionální kokpit s možností mnoha úprav, které vyhovují uživatelům všech velikostí. Vlastní designové závodní sedadlo nabízí uživatelům vysokou nosnost až 150 kg.
Unikátní konstrukce umožňuje rozdělení kokpitu na dvě poloviny, obě poloviny se mohou sklopit pro snadné skladování, nebo přepravu.
Kokpit je kompletně vylepšený a můžete dále pokračovat v budování nejvyššího stupně závodního, nebo letového kokpitu s mnoha dostupnými doplňky Next Level Racing®.
 
 
Vybrané příslušenství
 
Next Level Motion Platform V3
Budoucnost simulace je tady, platforma Motion V3 vás přenese na závodní dráhu, nebo do oblak. Zkombinujte platformu Motion V3 s VR náhlavní soupravou a získáte neuvěřitelný zážitek, který je prostě bezkonkurenční.
Více informací
 
 
Next Level Racing Seat Add On, přidavné sedadlo GTultimate
Perfektní řešení pro simulaci ultra-realistické jízdy přímo ve vašem obývacím pokoji.
 
Sedadlo je postaveno pro extrémní komfort se sklopným sedlem ze sklolaminátu, včetně bederní opěrky a dokonce obsahuje i čtyřbodové závodní pásy.
Více informací