Nový volant od Thrustmaster konečně v prodeji! Užijte si závodění na maximum díky novému volantu T248!

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Nový volant od Thrustmaster konečně v prodeji! Užijte si závodění na maximum díky novému volantu T248!

Diskus logo

ZOBRAZIT V PROHLÍŽEČI

 

Img

 

Thrustmaster T248 - nový volant, nová úroveň závodění!

Právě dnes 21. října 2021 započal start prodejů nového volantu od společnosti Thrustmaster, který nese modelové označení T248. Jedná se o zcela nový volant, který disponuje celou řadou zbrusu nových a zajímavých funkcí jako např. vestavěný interaktivní displej, novým systémem Hybrid Drive a balení obsahuje také nové pedály T3PM. T248 je oficiálně licencováno pro konzole PS5 a PS4 a je kompatibilní s PC.
 

 
 
 

img3


Dynamický Force Feedback - nastavení úrovně můžete jednoduše a kdykoliv změnit během závodění. Na výběr máte ze 3 přednastavených režimů a funkce je kompatiblní se všemi závodními tituly.

 
 
 


Interaktivní displej - Zobrazte si informace o závodě, či vozu na interaktivní displeji, na výběr máte z více než 20 zobrazení. Výběr jakou informaci si na displeji zobrazíte je čiště na Vás - od zbývajícho počtu kol do cíle, přes otáčkoměr až po zařazení rychlostních stupňů aj.

img3

 
 
 
 

img3


Systém Hybrid Drive - nová generace, jež je srdcem T248 a dodává jí 70% výkonu než jiné hybridní závodní volanty od Thrustmaster (myšleno řadou T150).

 
 
 
 


Nová sada pedálu T3PM - v balení naleznete novou sadu magnetických pedálu jež se může pochlubit výjmečnou přesnostní a také disponuje možností vybrat si ze 4 režimů nastavení tlaku na brzdový pedál.

img3

 
 
 
 

Video link

 
 
 
 

DISKUS spol. s r. o.
Sokolovská 154
180 00 Praha 8


marketing@diskus.cz

Sledujte nás:

Facebook

LinkedIn

 
 
 

V souladu s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR jsme aktualizovali obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů. Dokumenty jsou k dispozici na našem webu www.diskus.cz.

Tuto zprávu dostáváte, protože jste projevili zájem o marketingové materiály na našich stránkách či u vašeho obchodníka.
​​​​​​​V případě, že již nechcete odebírat obchodní sdělení společnosti DISKUS spol. s .r.o, můžete se odhlásit zde.