Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Předcházejte ztrátě dat s Verbatimem

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Předcházejte ztrátě dat s Verbatimem

Externí disky
 
Přenosné disky jsou nejčastěji užívaným zařízením pro zálohu dat. S životností 5-10 let, nízkou cenou za gigabyte a širokou škálou dostupných kapacit jsou ideálním řešením pro obsáhlejší pravidelné zálohování doma i v kancelářích. 
 
 
HDD 2.5" 2TB USB 3.0 SuperSpeed černý, GEN2, Green Button, externí harddisk Store 'n' Go Verbatim
Vysoká rychlost, velká kapacita. Rychlé a bezpečné řešení pro rozšíření úložného prostoru nebo zálohování dat.
 
Další varianty:
OBJEDNAT
 
M-Disc
 
M-Disc je novým zálohovacím médiem, které uchová vaše data v bezpečí až 1000 let! Vyrytí dat do disku, který nemůže být omylem vymazán, umožňuje jejich trvalé uložení. Díky tomu je M-Disc ideálním médiem pro zálohování důležitých dokumentů či fotografií, které si zkrátka nemůžete dovolit ztratit.
 
 
DVD R Verbatim 4,7 GB M-Disc 4x Printable jewel box, 5ks/pack
Verbatim M-Disc představuje nový standard v oblasti digitálního ukládání, navržený k zachování a ochraně souborů vyrytím informací do patentované vrstvy, která je pevná jako skála a odolná vůči světlu, teplotám i vlhkosti. 
OBJEDNAT
 
 
Blu-ray Externí mechanika, USB 3.0, černá, Verbatim
Kompaktní a lehký externí Blu-ray disk Verbatim umožňuje snadné a rychlé vypalování vlastních Blu-ray, DVD a CD. Software pro vypalování je součástí balení.
OBJEDNAT
 
 
DVD/CD Externí mechanika, USB 2.0, černá, Verbatim
Kompaktní a lehká externí CD/DVD mechanika Verbatim umožňuje snadné a rychlé vypalování vlastních CD a DVD. Software pro vypalování je součástí balení.
OBJEDNAT