Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Přivítejte jaro s novými brašnami PORT ve svěžích barvách!

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Přivítejte jaro s novými brašnami PORT ve svěžích barvách!

NOVINKY
PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZDE
 
 
Přivítejte jaro s novými brašnami ve svěžích barvách!
 
Víte, jakou barvu brašny na notebook má váš kolega? Rozhlíželi jste se někdy cestou do práce? Vsadíme se, že ve většině případů převažuje černá. Ano, černá je elegantní, univerzální. My vás však dnes přesvědčíme, že i barevná brašna může být elegantní a stylová. 
 
Obraťte se na svého obchodníka a rozšiřte i vy svou nabídku o kvalitní brašny PORT. Třeba právě z nové barevné kolekce ZURICH. 
OBJEDNAT NYNÍ
 
 
PORT DESIGNS ZURICH
Brašna ZURICH je módní taška na notebook, ve které můžete stylově nosit váš Macbook, Ultrabook či notebook. Je pohodlná a příjemná díky rukojeti a nastavitelnému, odnímatelnému ramennímu popruhu. 

Hlavní úložný prostor má polstrovanou strukturu pro bezpečné přenášení vašeho notebooku a dokumentů. Velká a praktická přední kapsa na zip vám umožní nosit sebou vaše věci jako telefon, tužky, vizitky, ale i napájecí zdroj. 2 boční kapsy pro příslušenství.
 
 
PORT DESIGNS ZURICH toploading brašna 13,3/14'', černá
Základní černá varianta, dostupná ve dvou velikostech.
ZOBRAZIT VŠECHNY BAREVNÉ VARIANTY