Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Šifrovatelná USB flash k nákupu optiky Verbatim

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Šifrovatelná USB flash k nákupu optiky Verbatim

 
 
 
Za nákup optiky Verbatim v období 1. 6. - 30. 6. 2018 nyní můžete získat následující odměny dle dosaženého obratu:
 
 
20 000,- Kč bez DPH 
16GB USB Flash 3.0 Secure Pro Store'n'Go stříbrný, Verbatim
 
30 000,- Kč bez DPH
32GB USB Flash 3.0 Secure Pro Store'n'Go stříbrný, Verbatim
 
Maximálně 2ks odměn na jednoho partnera.
 
OBJEDNAT OPTIKU VERBATIM NYNÍ
 
USB Flash 3.0 Secure Pro Store'n'Go stříbrný, Verbatim
 
Varianty: 16GB32GB

Zařízení USB se postupně stala užitečnými médii pro uchovávání dat. Jejich výhody s sebou ale přinášejí také určitá nebezpečí. I jedno pouhé ztracené nebo ukradené zařízení USB se může stát pohromou, protože se skrze něj mohou dostat soukromé poznámky či finanční data do nepovolaných rukou. 

Jednotka Store 'n' Go Secure Pro společnosti Verbatim disponuje 256bitovým hardwarovým šifrováním Premium AES (Advanced Encryption Standard) a integrovanou ochranou pomocí hesla, takže lze ukládat a přenášet důvěrná data a zároveň se chránit před ztrátou nebo neoprávněným čtením. 

Jednotka Store 'n' Go Secure Pro USB nabízí mnoho bezpečnostních funkcí, jako je výzva k zadání hesla, algoritmus transformace hesla a zadávání hesla odolného proti neoprávněnému čtení, které vymaže data ze zařízení po 10 neúspěšných pokusech o přístup. 

Zatahovací design produktové řady Store 'n' Go chrání konektory USB bez nutnosti používat krytku. To znamená, že již nemusíte hledat ztracené krytky v taškách nebo po kapsách!