Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Sluchátka k objednávce Plantronics jako odměna

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Sluchátka k objednávce Plantronics jako odměna

Odměna k objednávce
 
Sluchátka dle výběru za splnění obratu
Při dosažení obratu ve značce Plantronics v minimální hodnotě
40 000,- Kč bez DPH získáte nyní jedny ze tří sluchátek níže dle vašeho výběru.
 
Preferujete sluchátka přes hlavu, sportovní sluchátka do uší, nebo snad herní? Z nabídky sluchátek Plantronics si jistě vyberete.
 
Akce platí v termínu 3. 10. - 26. 10. 2018 nebo do vydání zásob.
 
 
Plantronics Backbeat FIT 500 stereo headset, bluetooth v3.0, černá/tyrkysová
Nenechte se držet zpátky. Wireless BackBeat FIT 500 jsou bezdrátová sluchátka, které vám dávají absolutní pocit svobody.

Bezdrátová sluchátka Wireless BackBeat FIT 500 nabízí až 18 hodin hudby na jedno nabití, ochranu proti prachu z P2i nano-povlaku a pohodlné pěnové náušníky s dobrou zvukovoou izolací.
 
 
Plantronics Backbeat FIT 300 stereo headset, bluetooth v3.0, modrý
Ať už je váš trénink jakkoliv náročný, odolný Plantronics Backbeat FIT, drží vždy krok s vámi!
 
Pohodlná sluchátka poskytují stabilní výkon a prvotřídní zvuk, které potřebujete, aby jste zůstali motivovaní k pohybu, uvnitř i venku.
 
Backbeat FIT přináší nejen silný zvuk, ale současně vám umožňuje slyšet vaše okolí. Je vybaven reflexním prvkem, takže jste viděni i za tmy, když se rozhodnete pro noční běhání či street-walking.
 
 
Plantronics RIG 600, DOLBY Atmos herní sluchátka s mikrofonem, černá
 
RIG 600 DOLBY Atmos přináší vyvážený zvuk s basy, které vás udrží ve hře. Stejně dokonalý Hi-Fi zvuk si můžete užít i ze svého smartphonu, pomocí připojní 3,5mm Jackem. 

Ergonomický design nabízí polstrovanou čelenku a prodyšné materiály, díky kterým budete mít skvělé pohodlí mnoho hodin, ať již při hraní her, nebo poslechu hudby, či sledování videa. Náušníky jednoduše sklopíte pro snadné přenášení.