Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

SONY: Nejrychlejší SD karta na světě

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

SONY: Nejrychlejší SD karta na světě

 
Nejrychlejší SD karta na světě
 
Nejrychlejší SDXC/SDHC karta na světě s rychlostí zápisu až 299MB/s pro fotografování v režimu sériového snímání a pořizování 4K videa s digitálními zrcadlovkami
 
Vyšší rychlost čtení až 300MB/s* pro rychlý přenos dat
 
Software pro File rescue obnovu dat, který zachraňuje omylem vymazané fotografie a videa
 
Je určena pro fotoaparáty podporující UHS-II.
* Rychlosti přenosu dat mohou být rozdílné a jsou závislé na hostujícím zařízeníoperačním systému a podmínkách při použití.
 
 
Rychlejší než kdy předtím
Společnost Sony využila své letité zkušenosti s profesionálními paměťovými médii a představila ultrarychlý model, který maximalizuje výkon vašeho fotoaparátu. Nově představená nejrychlejší SDXC/SDHC karta světa, série SF-G, bude dokonalým doplňkem vaší nadupané zrcadlovky nebo systémového fotoaparátu. 
 
Tato paměťová karta bude dostupná ve 3 různých kapacitách:
32GB - 64GB - 128GB
  
Dokonalé zálohování
 
SDXC/SDHC produkty Sony jsou vysoce spolehlivé, trvanlivé a nabízejí takové vlastnosti, jako např. vodotěsnost nebo antistatickou ochranu, které pomáhají bezpečně ochránit vaše cenná data. Když jste celý den venku, vytrvale fotíte a čas vás tlačí, může dojít k neúmyslnému vymazání snímku.
 
Díky softwaru File rescue od Sony, který se dá volně stáhnout, můžete obnovit smazané snímky nebo videa, včetně snímků focených do RAW a 4K XAVC-S video souborů.
 
MRW-S1- nejrychlejší čtečka pro karty série SF-G
Sony představuje v návaznosti na sérii karet SF-G také nový model čtečky paměťových karet MRW-S1. Dokonalé řešení, které zlepšuje efektivitu práce, kdy můžete po fotografování rychle přenést velké objemy dat z SDXC/SDHC karty série SF-G do počítače. Tato kompaktní čtečka nabízí vestavěné SuperSpeed USB se standardním portem typu A pro připojení k počítači bez kabelů. Díky tomu bude kopírování dat ještě rychlejší.