Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Tregren - kuchyňská zahrádka

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Tregren - kuchyňská zahrádka

 
TREGREN - chytrý květináč
Stylový, chytrý a bezstarostný květináč, díky kterému ve Vaší domácnosti vznikne kouzelný „zelený ostrůvek“ čerstvých bylinek nebo zeleniny.
 
Díky tomuto smart květináči můžete pěstovat bylinky nebo zeleninu přímo v kuchyni nebo v pokoji bez předchozích znalostí a pěstitelských zkušeností.
 
Plně automatizovaná kuchyňská zahrádka, která nabízí perfektní podmínky pro pěstování, zaručuje až 3x rychlejší růst rostlin, snadné ovládání přes aplikaci a úsporu vašeho času. Z této inteligentní a stylové zahrádky můžete sklízet úrodu po celý rok.

Záleží jen na Vás zda chcete pěstovat rostliny ze semínek nebo zasadit již předpěstované. Navíc vás nelimituje nákup kapslí se semínky, jelikož můžete použít standarní kvetináč se zeminou.
 
Více informací o chytré zahrádce Tregren ZDE
 
 
 
Growing Technologie firmy TREGREN?
 
  • Vytváří perfektní podmínky pro různé typy rostlin. Každá rostlina má specifické požadavky, některé rostliny potřebují hodně vody, jiné více světa a prostředí bohaté na živiny.
  • Inteligentní aplikace Gardener vše zařídí za vás. Stačí si vybrat požadovanou rostlinu v aplikaci a inteligentní systém sám nastaví optimální podmínky pro její růst.
  • V databázi je již více než 40 rostlin a tato databáze se stále rozšiřuje.
  • Používání aplikace Smart Gardener App je snadné, stačí si ji stáhnout z App store nebo Google Play.
Objednat nyní 
 
 
TREGREN T3, chytrý květináč
TREGREN Kitchen Garden - je stylový, chytrý a bezstarostný květináč, díky kterému ve Vašem bytě vznikne kouzelný „zelený ostrůvek“ čerstvých bylinek nebo zeleniny. Plně automatizovaná kuchyňská zahrádka, která nabízí perfektní podmínky pro pěstování.
DOSTUPNÝ VE TŘECH BAREVNÝCH PROVEDENÍCH.
Objednat nyní 
 
 
TREGREN T6, chytrý květináč
Do T6 květináče můžete umístit až dvanáct rostlin v závislosti na jejich velikost. Díky kompaktní konstrukci je T6 vhodný pro malé a střední domácnosti a také pro úplné začátečníky v pěstování. V T6 můžete pěstovat téměř všechny druhy rostlin: bylinky, hlávkový salát, chilli, rajčata, jahody, orchideje atd. V inteligentní aplikaci Gardener - vyberete program, který optimalizuje růst rostlin ve vašem T6. Aplikace automaticky řídí světlo, zalévání a živiny, a také vám připomíná, když potřebuje přidat vodu a živiny.
DOSTUPNÝ VE TŘECH BAREVNÝCH PROVEDENÍCH.
 
Objednat nyní 
 
 
TREGREN T12, chytrý květináč
T12 lze použít bez aplikace a chytrého telefonu, ale pak jste omezeni pouze na standardní pěstovací program pro bylinky a salát.
T12 je největší smart květináč v naší nabídce.
Do T12 květináče můžete umístit až 24 rostlin v závislosti na jejich velikost.
DOSTUPNÝ VE TŘECH BAREVNÝCH PROVEDENÍCH.

 
Objednat nyní 
 
 
Mějte čerstvé bylinky vždy po ruce
 
 
Mějte nad tím kontrolu.
TREGREN Startovní balíček
Balíček obsahuje 4x Seedpods (kapsle se substrátem) o průměru 5 cm se 4 druhy základních semen - bazalka, petrželka, tymián a oregáno.
Objednat nyní 
 
 
Mějte nad tím kontrolu.
TREGREN Italské bylinky 
Balíček obsahuje 6x Seedpods (kapslí se substrátem) o průměru 5 cm a 6 druhů semen italských bylinek - bazalku, majoránku, mátu, oregano, petržel a tymián. Seedpods jsou komprimované ekologické kokosové kapsle, do kterých stačí přidat semena podle vašeho výběru. V tomto případě jste zakoupili již se semínky.
Objednat nyní 
 
 
Mějte nad tím kontrolu.
TREGREN Bazalka
Balíček obsahuje 2ks kapslí se substrátem o průměru 5 cm a semínka bazalky.
Objednat nyní 
 
 
Mějte nad tím kontrolu.
TREGREN živiny
Balení obsahuje 8x sáček s potřebnými živinami pro správný růst a vývoj vašich rostlin - 
pro rajčata, chili, papriky, jahody.

 
Objednat nyní 
 
 
TREGREN živiny
Balíčky Kitchen Garden obsahují tzv. Start-up živiny, které vám pomohou začít. Voda v chytrém květináči by se měla měnit každé 3–4 týdny, když se přidá dávkovací sáček s živinami.
Objednat nyní 
 
Tregren - chytrá zahrádka