Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Verbatim 5+1 zdarma

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Verbatim 5+1 zdarma


 

Rozšiřte svůj potenciál

 

 

Akce

5+1 ZDARMA

 

 

Verbatim - USB-C dokovací stanice

Víceportový rozbočovač USB-C™ je ideálním partnerem pro nejnovější tenké notebooky a MacBooky. Další příslušenství vyžaduje více portů, které nejnovějším notebookům chybí.

> ZDARMA K NÁKUPU PĚTI PRODUKTŮ <

 

 

 

Verbatim - dokovací stanice USB-C

Rozbočovač USB-C s HDMI je dokonalým společníkem pro nejnovější notebooky a MacBooky, které mají málo portů USB. Rozšiřující port USB-C na dva porty USB 3.0, nabíjecí konektor USB-C a port HDMI. Umožňuje připojit monitor 4K, klávesnici a myš USB a přes port USB-C nabíjet jiné zařízení.  Dokonalý společník na cesty.

 

 

 

Verbatim - USB-C dokovací stanice

Tento víceportový rozbočovač USB-C 3.1

2x USB-A 3.0, HDMI a Gigabit Ethernet poskytuje nabíjecí port USB-C™ pro nabíjení vašeho zařízení za chodu, port HDMI k připojení obrazovky HDMI a tři porty USB 3.0 k zapojení všeho potřebného příslušenství a gigabitový ethernetový port k připojení k drátovým sítím.

 

 

 

Verbatim - USB-C dokovací stanice

Tento víceportový rozbočovač poskytuje nabíjecí port USB-C™ pro nabíjení vašeho zařízení za chodu, port HDMI k připojení obrazovky HDMI a tři porty USB 3.0 k zapojení všeho potřebného příslušenství a také gigabitový ethernetový port k připojení k drátovým sítím. Navíc má také čtečku karet SD/microSD.

 

 

Akce

5+1 ZDARMA

 

 

Verbatim - adaptér USB-C

Adaptér USB-C™(M) 3.1 GEN 1 na  HDMI 4K(F), 10cm kabel na HDMI (F) zajišťuje bezproblémové připojení libovolného zařízení kompatibilního s USB-C™ k projektoru, televizoru nebo monitoru. Rozhraní HDMI podporuje výstup videa z počítače do monitoru 4K ve formátu až 4K.

> ZDARMA K NÁKUPU PĚTI PRODUKTŮ <

 

 

 

Verbatim - adaptér USB-C

Adaptér USB-C™(M) na HDMI(M) zajišťuje bezproblémové připojení libovolného zařízení kompatibilního s USB-C™ k projektoru, televizoru nebo monitoru. Rozhraní HDMI
podporuje výstup videa z počítače do monitoru 4K ve formátu až 4K.

 

 

 

Verbatim - adaptér USB-C

Adaptér Verbatim USB-C™ 3.1 GEN 1

na VGA(F), 10cm kabel umožňuje

připojení notebooků a MacBooků podporujících standard USB-C nebo Thunderbolt 3 (USB-C) k monitoru VGA. Jedná se o ideálního společníka pro nejnovější tenké notebooky a MacBooky, které mají málo portů.

 

 

 

Verbatim - adaptér USB-C

Adaptér Verbatim USB-C™ 3.1 GEN 1

na Gigabit Ethernet(F), 10cm kabel na gigabitový ethernet(F) umožňuje připojení notebooků a MacBooků podporujících standard USB-C™ nebo Thunderbolt 3 (USB-C™) ke gigabitovému ethernetu.