Používáním webů společnosti DISKUS, spol.s r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam se používají soubory cookie. Více informací

Virtual GP 2018 začíná již tuto sobotu!

Po-Pá 8:00-17:00 +420 227 030 252

Virtual GP 2018 začíná již tuto sobotu!

 
 
 
Virtual GP 2018 právě začíná!
 
První závod startuje již tuto sobotu 24. 3. a hostí jej italská Imola.
 
Závodníci jezdí i tuto sezónu na prémiových volantech Thrustmaster TS-PC Racer a pedálech T3PA-PRO.  
 
Stáj Thrustmasteru již tradičně reprezentuje Jaroslav Honzík, který patří mezi favority Thrustmaster Virtual GP, což prokázal i v loňském roce, kdy skončil na celkovém třetím místě.
 
Všechny závody se pojedou v Replay studiu, ze kterého se bude také vysílat. Závod můžete v přímém přenosu sledovat zde.
 
 
Co je v sezóně 2018 nového?
 
Tradicí je celkem 12 závodů během sezóny a 12 závodníků proti sobě v každém z nich.
 
Vekou novinkou je však rozdělení sezóny do tří etap po čtyřech závodech. Na každou etapu bude připadat úplně jiný typ automobilu. Virtual GP si od toho slibuje mnohem napínavější sezónu a omezení možností, jak dominovat celé sezóně.
 
Vše začne na voze Mercedes-AMG GT3, následovat bude Mercedes-Benz C9 1989 ze společné dílny se Sauberem v Le Mans edici a sezónu zakončí vůz Mercedes F1 Hybrid od RaceSimStudia.
 
Na čem jezdí profesionálové z VGP?
 
Thrustmaster volant včetně základny TS-PC Racer pro PC (2960785)
TS-PC Racer byl stvořen za účelem splnit požadavky i těch nejnáročnějších PC závodníků. Díky tomu team Trustmaster vyvinul specifický motor pro posílení herního výkonu, který nabízí zážitek z závodu ještě blíže k realitě. 

Konstrukce výrobku je detailně propracována a také materiály pro výrobu jsou pečlivě vybrány tak, aby zajistily co nejreálnější zážitek. 

Tento volant věrně reprodukuje odezvy, umožní vám sledovat podmínky ve voze a zažít neuvěřitelnou škálu pocitů jako ve skutečném autě. 
Více informací
 
 
Thrustmaster Pedálová sada T3PA-PRO Add-On pro volanty T300/T500/Ferrari 458 Spider (4060065)
T3PA-PRO je pedálová sada, která umožňuje jak okamžité, tak jemné a pozvolné brzdění. S těmito pedály Thrustmaster nabízí závodním fanouškům prvotřídní zařízení navržené pro i ty nejnáročnější uživatele.

Pedály T3PA-PRO jsou vybaveny 100% kovovou konstrukcí zahrnující všechny komponenty: 3 pedály, vnější a vnitřní strukturu a opěru nohou s protiskluzovou úpravou. Sada pedálů váží více než 7kg, což zajišťuje optimální stabilitu.
Více informací