Novinky od prémiové značky projektorů Dangbei

Novinky od prémiové značky projektorů Dangbei

Product

Dangbei Atom Bundle - laserový projektor ATOM + stojan, černá

Dangbei ATOM - první laserový projektor na světě s Google TV, nyní v kombinaci se stolním stojanem. Tento bundle nabízí ideální spojení flexibility, stylu a jednoduché instalace.

VÍCE INFO

Product

Emotn N2 Bundle, domácí projektor N2 + stolní držák, šedá

Emotn N2 Bundle zahrnuje špičkový domácí projektor N2 v moderní šedé barvě a elegantní a praktický stolní držák, což zaručuje vynikající zážitek z projekce.

VÍCE INFO

Product

Dangbei MARS Pro 2, laserový domácí projektor, 4K, 2450 ISO lumenů, černá

Dangbei Mars Pro 2 - Zažijte ohromující jas 2450 ISO lumenů s naším 4K laserovým projektorem pro dokonale ostrý obraz ve dne i v nocii! Životnost laserového zdroje světla až 30 000 hodin, možnost nastavení MENU v českém jazyce.

VÍCE INFO

Product

Dangbei Mars Bundle, laserový domácí projektor MARS Pro 2+stolní držák projektoru, černá

Dangbei Mars Bundle nabízí špičkový laserový domácí projektor MARS Pro 2 a stylový stolní držák v elegantní černé barvě pro dokonalý zážitek.

VÍCE INFO

Product

Dangbei stolní držák projektoru pro laserový domácí projektor MARS Pro 2, černá

Stolní držák k projektoru Dangbei Mars Pro 2 kombinuje styl, stabilitu a jednoduchou montáž. Je ideálním řešením pro všechny, kdo hledají stylový, stabilní a snadno nastavitelný stojan.

VÍCE INFO

Product

Emotn N2, domácí projektor, 1080p, 400 ANSI lumenů, bílá

Projektor Emotn N2 s oficiální licencí od Netflixu nabízí vynikající obrazovou kvalitu, snadné použití a bohaté možnosti připojení pro dokonalý zážitek z domácího kina. Nativní rozlišení 1080p a jas 400 ISO lumenů zajišťuje jasný a ostrý obraz až do velikosti 120 palců.

VÍCE INFO

Product

Dangbei obal pro laserový projektor ATOM, šedá

Pouzdro pro projektor Dangbei Atom je navrženo tak, aby poskytlo maximální bezpečnost a ochranu. Díky robustní konstrukci a polstrování EVA, které tlumí nárazy, je váš projektor chráněn před jakýmikoli poškozeními způsobenými pády nebo nárazy.

VÍCE INFO

 
 
© DISKUS, spol.s r.o. - IČO: 41195183, DIČ: CZ41195183