Stylové ochlazení pro horké dny: nový Honeywell ochlazovač je tu!

Stylové ochlazení pro horké dny: nový Honeywell ochlazovač je tu!

HONEYWELL CS076AE ochlazovač vzduchu s ionizátorem, dálkové ovládání, elektronická verze,7L, bílá

Nabízí efektivní a inovativní chladicí řešení s průtokem vzduchu 340 m3/h a antibakteriálním chladicím panelem typu honeycomb, který zajistí optimální kvalitu vzduchu ve vaší místnosti.

Efektivita

Optimální regulace teploty v místnosti

Pohodlí

Snadná manipulace a dálkové ovládání

Vítejte ve světě svěžesti a pohodlí!


Ochlazovač vzduchu Honeywell využívá odpařování vody k ochlazení vzduchu, což je energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí a je to úsporná alternativa k tradičním klimatizačním jednotkám, zvláště v suchých a teplých podnebích.

CS076AE vám usnadní každodenní činnosti v horkých letních dnech. Poskytne stejný komfort při používání jako klasický ventilátor, ale vyšší výkonnost a oproti klimatizaci bez chemie.

Ionizátor přidává vyfukovanému vzduchu záporně nabité ionty, které příznivě působí na dýchání osob trpících např. alergiemi, astmatem nebo sennou rýmou. Panel s chladicím médiem typu "honeycomb" má antibakteriální vlastnosti, díky tomu bude vzduch opravdu čistý.

Ochlazovač je vybaven ovládacím panelem a dálkovým ovladačem pro Vaše větší pohodlí.

Praktický časovač vám umožní nastavit, kdy má zařízení skončit s ochlazovaním vzduchu. Výstražný signál na upozornění nízké hladiny vody je užitečnou funkcí, která vás upozorní, když je potřeba doplnit vodu.

 
 
© DISKUS, spol.s r.o. - IČO: 41195183, DIČ: CZ41195183